Na našich stránkach nájdete produkty našich hlavných dodávateľov: VEGA, Erwin Müller a Jobeline - SRN. Inovatívny hotelový porcelán, príbory, sklo, hotelový a reštauračný textil, barové doplnky, oblečenie pre čašníkov, oblečenie pre kuchárov a chyžné, dekorácie, reštauračný nábytok, vybavenie kuchyne a raňajkové bufety. Radi Vás privítame v našom Showroome v blízkosti IKEI a AVIONU, kde si môžete väčšinu výrobkov pozrieť, vyskúšať oblečenie a hneď aj objednať.

Koncern EM GROUP, ktorý vlastní značky VEGA, EM a Jobeline patrí k lídrom v západnej Európe. Väčšinu svojich výrobkov si EM GROUP necháva vyrábať pod vlastnou značkou od renomovaných domácich a zahraničných výrobcov.

V našom obchode nájdete tiež výrobky značiek: GREIFF - blúzky, košele, kravaty, obleky a kostýmy - SRN. Zollner - hotelový a reštauračný textil - SRN. Zieher - reštauračný porcelán, príbory, sklo a doplnky, vybavenie cateringu pre najvyššie nároky - SRN.

GASTRO PALAZZO

Hotelový porcelán, taniere, misky, finger food, príbory, poháre, reštauračné sklo, reštauračný nábytok, dekorácie pre reštaurácie, hotelový textil - vankúše, paplóny, obliečky, froté uteráky, župany, oblečenie pre čašníkov a kuchárov - čašnícké košele a blúzky, zástery, čašnícke nohavice, sukne pre čašníčky, rondóny pre kuchárov, kuchárske nohavice

Kontaktujte nas

02/ 20 70 70 70
0910 237 572
info@palazzo.sk

Facebook