OBRUSY A OBRÚSKY

OBRUSY A OBRÚSKY

Hotelový a reštauračný textil

Ponúkame Vám bohatý sortiment obrusov na každú príležitosť. Od klasických, tradičných až po moderné, exkluzívne obrusy. Inšpirácie zo sveta sa spájajú vo farebných kombináciách, zaujímavých vzoroch. Vďaka vysokohodnotným materiálom ako je damašek, bavlna alebo ľan spĺňajú naše obrusy aj vysoké nároky gastronómie. V ponuke nájdete obrusy do interiéru aj do záhrady. V každej sérii sa nachádzajú servítky, napérony, obrusy, v niektorých aj vankúše na stoličky.

Naši zákazníci z oblasti hotelierstva a gastronómie oceňujú spoluprácu so spoločnosťou ERWIN MÜLLER, špecializovaným výrobcom hotelového textilu. Rozsiahly sortiment ponúka veľký výber osvedčených a žiadaných výrobkov:

  1. posteľné prádlo
  2. všetko pre hotelovú posteľ: matrace, prikrývky, vankúše
  3. froté prádlo
  4. obrusy
  5. utierky
  6. pracovné oblečenie pre Vašu profesiu

Silnou stránkou spoločnosti Erwin Müller je rýchla dodávka tovaru. Čo sa týka posteľného a stolového prádla, flexibilne dodáváme všetky potrebné veľkosti. Výrobky sú zhodnocované atraktívnymi výšivkami a vtkaním v podobe loga zákazníka a prispievajú tak k presvedčivému image podniku zákazníka.  

Našim zákazníkom už dlhodobo ponúkame profesionálnu kvalitu s odborným poradenstvom a veľmi nízkymi cenami pre veľkoodberateľov. Naša výhodná ponuka je základom úspešného rozvoja podniku.

Prežite svet hotelierstva s inovatívnymi textíliami od spoločnosti Erwin Müller! Nechajte sa inšpirovať našim sortimentom, u nás nájdete všetko, čo potrebujete k spokojnosti zákazníka. U nás si objednávate bez rizika. Radi Vám poradíme ohľadom akýchkoľvek otázok týkajúcich sa nášho sortimentu (veľkosť,skladové zásoby, farby, ...).

GASTRO PALAZZO

Hotelový porcelán, taniere, misky, finger food, príbory, poháre, reštauračné sklo, reštauračný nábytok, dekorácie pre reštaurácie, hotelový textil - vankúše, paplóny, obliečky, froté uteráky, župany, oblečenie pre čašníkov a kuchárov - čašnícké košele a blúzky, zástery, čašnícke nohavice, sukne pre čašníčky, rondóny pre kuchárov, kuchárske nohavice

Kontaktujte nas

02/ 20 70 70 70
0910 237 572
info@palazzo.sk

Facebook